Yaratıcılık, insanın gönlünde çakan ilahi bir kıvılcımdır. O kıvılcım ki etrafımızı berraklığa boğan meşaleyi yakar. Aydınlanan şekiller bizi, öz benliğimize bir adım daha yaklaştırır ve sorgulatır: ben kimim, neden buradayım ve ne yapmayı arzuluyorum? İçine yerleştirildiğim bu bakir topraklarda nasıl yeşerebilirim? Benim köklerimi daha derinlere indirmeme, yapraklarımı daha geniş açmama ne yardım eder? Ve kendimi anlamama...Tüm yaratılışı anlamama...

Yoga Kadıköy'de yoga eğitimlerimiz ile dinginliği deneyimlemeye ne dersiniz? 

Sanatın, denge ve tecrübe ile kaynaştığı merkezimizde, kendi dalında deneyimli eğitmen kadromuzla size hizmet vermekteyiz. Eğitim kalitesini, yaratıcılığı ve eğlence faktörünü aynı potada eriten üslubumuzla tanıştığınızda, hedeflerimizde başı çeken unsurun ne olduğunu gayet net bir şekilde hissedeceksiniz: sizin memnuniyetiniz. 

Peki Yoga Kadıköy'de bunu sağlamayı nasıl başarıyoruz? 

Formülümüz basit: deneyimlerimiz ve uygulamalarımız. Kendi alanında tecrübeli kadromuz ile, size yol gösterirken, sizin içinizdeki potansiyeli keşfetmenize ön ayak olacağız. Amacımız, kişisel gelişim çağı olarak adlandırdığımız bu dönemde, içinizde yeşeren zenginliğe ve bilgeliğe vakıf olmanızdır. 

Özber Çin Kimdir?

Elektrik Yüksek Mühendisi olarak çalıştığı özel sektörü geride bırakıp, kişisel gelişim yoluna 2006 yılında bir sivil toplum kuruluşunda (Sağlıklı Yaşam Derneği) gönüllü faaliyet göstererek başlamış, Meditasyon ve Yoga’nın insanları dinginleştiren doğasıyla tanışma fırsatı bulmuş, on yıl boyunca meditasyonu, her kesimden, dinden ve kültürden insana tanıtmıştır. Kendini ve insanları anlama ihtiyacı, onu 2008’de T’ai Chi Chuan’a itmiştir. Nepal’de ve Hindistan’da kaldığı on aylık dönemde Hsu Sifu ve David Dorian Ross’dan aldığı T’ai Chi Chuan eğitimlerini, nefes tekniklerini ve meditasyonu harmanlayarak kendiyle bütünleşen bir farkındalık eğitimi geliştirmiştir. 2012’de Global Ayu Care Dr. Arindham Chatterjee’den ‘Ayurvedic Abhyanga, Shiro Abhyanga Practical and Herbal Oil Preperation Practicals’ eğitimini aldıktan sonra insanların beslenme alışkanlıkları, vücut yapısı ve hastalıkların doğal yöntemlerle iyileştirilmesi üzerine çalışmalar yapmıştır. 2011’den beridir, kurmuş olduğu Prizma Etkisi - Kişisel Gelişim Merkezinde ve muhtelif global firmalarda takımıyla birlikte farkındalık eğitimlerine devam etmektedir.

Yoga Kadıköy'de neşe ve bilgelik dolu paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!