Özel Online Zen Terapi ve Chi Nedir?

Dünyayı etkisi altına almış olan salgından dolayı geçici süreyle derslerimizi Online olarak birebir özel dersler şeklinde gerçekleştiriyoruz. Dileriz en kısa zamanda bu tehdit ortadan kalkar ve normal yaşantımıza geri dönebiliriz. 

Eski Çin’de insan bedeninin, yaşam enerjisinin iki türü olan Gökyüzü Chi’si ile Yeryüzü Chi’sini bir araya getiren bir tür kanal veya hazne olduğu düşünülürdü. Böylelikle nefes vasıtasıyla Gökyüzü Chi’si vücuda alınır, topraktan elde edilen yiyeceklerle de Yeryüzü Chi’si özümsenirdi. İkisinin bir araya gelmesiyle de yaşamsal enerji ortaya çıkardı. Bu bağlamda yaşam özlerinin vücuda alınması esnasında çıkan sorunlar kişinin yaşam kalitesini etkileyebiliyordu. Chi’nin devamlı akışını sağlayabilmek için hareket etmek, zihni ve bedeni gevşetmek, sağlıklı besinlerle beslenmek aranan niteliklerdendi. 

Zen Terapi'de biz de yaşam enerjisi Chi'yi merdiyenler üzerinden bedene dağıtmayı öğreneceğiz. Özellikle zihni, iç organları iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Danışanlarla birebir gerçekleştirdiğimiz bu terapide, Chi Qong ve meditasyon, psikoterapi ile Zen'in uyumundan doğmuş olan yöntemlerden yararlanacağız.

Zen Terapinin Faydaları

Kişiye özel bir deneyim sunacak olan Zen Terapi, özetle:

- Kaygı ve uyku sorunlarını yenmek

- Çabasız Çaba (Wu Wei)

- İç organlara masaj ve sağlık

- Özgüven ve özsevginin arttırılması

- Merdiyenlerdeki (vücut üzerindeki enerji yollarındaki) tıkanıklıkların giderilmesi 

konularında yol gösterecektir. Bilgi almak için bizi aramanızı ve randevu almanızı tavsiye ediyoruz. Şifa ve sevgiyle. Özber Çin

(Meridyenler, Enerji Kanalları, Eski Bir Çin Yazıtından Alıntı) 

Zen Terapi çalışmalarımızı birebir online özel seanslar şeklinde veriyoruz. Randevu almak için bizi arayınız.

(0533 421 51 46 - 0216 363 03 35)

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!