Çocuk Yogası Kursu

Özel Online Çocuk Yogası Nedir?

Dünyayı etkisi altına almış olan salgından dolayı geçici süreyle derslerimizi Online olarak birebir özel dersler şeklinde gerçekleştiriyoruz. Dileriz en kısa zamanda bu tehdit ortadan kalkar ve normal yaşantımıza geri dönebiliriz. 

Çocuk Yogası, Hatha Yoga duruşlarının çocuklara uygun şekilde düzenlenmiş halidir. Eğlence, öz sevgi ve öz güvenin sorumluluklar ile harmanlandığı bir çalışmadır.
 
Çocuklarımızın, yaşamın stres yüklü koşullarından etkilenmelerini en aza indirip, doğru nefes alma, esneklik kazanma, konsantrasyon ve okuldaki öğrenme becerilerini destekler. 
 
Bir yandan omurga ve kas yapıları gelişirken, oyun ve canlandırmaların vasıtasıyla yaratıcılık ve olumlu düşünme yetilerini keşfe çıkarlar.
 

Çocuk Yogasının Faydaları

- Çocuklarımızın bedenleri esneyip dengelendikçe gerginlikleri ortadan kalkar ve bu durum davranışlarına ve yaşam kalitelerine olumlu olarak yansır.
- Esneklik aynı zamanda yaptıkları diğer sporlarda sakatlanma ve incinmelere karşı daha dengeli olmalarını sağlar. 

- Yoga çocuklarımızda stres ve kaygı bozukluklarına şifa olur 
- Erken yaşta (8-12) başlanan yoga, astıma, uyku sorunları, sindirim bozuklukları, öğrenim güçlükleri ve hiperaktivite gibi durumlar için de engelleyicidir.
Online Çocuk Yogası çalışmalarımızı birebir özel online seanslar şeklinde veriyoruz.  Randevu almak için bizi arayınız. (0533 421 51 46 - 0216 363 03 35)

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!